A po feriach. Niespodzianka!

/, W szkole/A po feriach. Niespodzianka!

A po feriach. Niespodzianka!

W te ferie zimowe zostaną zainstalowane w naszej szkole, ufundowane przez Radę Rodziców gra podłogowa w dolnym korytarzu dla dzieci najmłodszych (tam gdzie był wydział komunikacji) i okleiny naukowe na schodach stołówka -> pokój nauczycielski. Jest to pilotaż gier interaktywnych i naukowych w naszej szkole. Poniżej kilka przykładów tego co może być, jeżeli będą Państwo wspierali działania RR i wpłacali konto Rady dobrowolną wpłatą. Deklaracje zostaną rozdane na zebraniach lutowych po feriach zimowych.

Jeżeli naklejki spełnią oczekiwania to planujemy instalację kolejnych jeszcze w tym roku szkolnym.

Kolejnym zadaniem jakie chcemy jeszcze w tym roku wykonać, o ile pozwolą nam na to Państwa wpłaty, jest wymiana w korytarzach obrazków przyrodniczych na ścianach korytarzy.

By |2019-01-26T18:34:13+00:00Styczeń 26th, 2019|Inicjatywy, W szkole|Możliwość komentowania A po feriach. Niespodzianka! została wyłączona